CO₂ in 2025

Timmerman-Alkmaar is en blijft betrokken bij het milieu, er wordt regelmatig meegedacht over hoe wij onze CO₂ uitstoot terug kunnen brengen.

Timmerman doet momenteel alles wat binnen de grenzen van het bedrijf mogelijk is om de CO₂-uitstoot te verminderen, echter in de nieuwe(re) regelgeving wordt ook steeds meer naar het zogenaamde fijnstof gekeken.

Met name met ingang van volgend jaar zullen wij gaan certificeren volgens het nieuwe handboek (4.0) wij zullen dan gaan voor de nieuwe trede 1 (vergelijkbaar met de huidige trede 3), er zijn wat veranderingen maar we gaan door op de reeds ingeslagen weg om de CO₂-uitstoot zoveel als redelijkerwijs mogelijk is te verminderen.
Uiteraard vragen we ook jullie medewerking om een bijdrage hieraan te leveren.

Helaas, wordt de stimulans vanuit de overheid minder door bijvoorbeeld de BPM en invoering van motorrijtuigenbelasting voor elektrische auto’s.
Dit neemt niet weg dat Timmerman zich blijft inzetten voor een schoner milieu met minder CO₂-uitstoot en gebruik van milieuvriendelijker producten.

Voor 2025 blijft er een wens voor een schoner, gezonder en veiliger milieu

De CO₂ medewerker

Gerrit